Engelandstraat – appartement – Almere | 2100.00 EUR

Loading

Engelandstraat – appartement – Almere

Korte omschrijving:

Gelegen in Almere Poort vlak bij de supermarkt, horeca, winkels openbaar vervoer en snelweg Bouwjaar 2015 Volledig gemeubileerd 2 slaapkamers 2 aparte toiletten Tuin Eigen parkeerplaats – Prijs is exclusief verwarming/elektriciteit/water Huurovereenkomst voor bepaalde tijd (12-24 maanden) Alleen voor studenten/werkende studenten* Borg €4200,-INDELING BENEDENVERDIEPING Woonkamer met eettafel, 4…

Bekijk appartement

Prijs: 2100.00 EUR / Per Maand
Type woning: appartement
Stad: Almere
Postcode: 1363DE
Kamers: 3
Oppervlakte: 78 m2

Translate »
error: Content is protected !!